آرمان-امیدی-کلاس-آنلاین-زبان-آلمانی-مشاور-مهاجرت
ثبت نام دوره آنلاین زبان آلمانی, زبان خارجی

ثبت نام دوره آنلاین زبان آلمانی

ثبت نام دوره آنلاین زبان آلمانی

شکی نیست که کشور صنعتی آلمان، تنها شهرت خویش را در دنیا به دلیل خودروهای بنز و بی ام و به دست نیاورده است. اگر عاشق ادبیات هستید، تعدادی از بزرگترین نویسنده های کلاسیک و مدرن ادبیات را در میان نویسندگان آلمانی خواهید یافت. فلسفه با آلمان پیوندی دیرینه دارد و علاقه مندان فلسفه، فرصت مطالعه به زبان آلمانی از منابع غنی فلسفه را هرگز از دست نخواهند داد. از سویی موسیقی و به خصوص موسیقی کلاسیک، جایگاه ویژه ای در آلمان دارد و یادگیری این زبان، فرصت ادامه تحصیل و فعالیت در این حیطه را نیز برای شما فراهم می کند.

در گروه hseco، از بهترین اساتید زبان آلمانی گرد هم آمده اند تا شما را در مسیر یادگیری زبان آلمانی یاری کنند. در هر سطحی که باشید، اینجا برای شما یک دوره مناسب وجود دارد که بدون تحمل زمان انتظار، می توانید به آن وارد شوید.

شما در یک محیط با حال و هوای آلمانی، زبان آلمانی را با بهره گرفتن از موفق ترین متدهای یادگیری زبان آلمانی خواهید آموخت و در این مسیر، انواع فیلم، موسیقی و کتاب ها و ضرب المثل ها را در هر دوره به کار می گیریم تا شیوه یادگیری زبان آلمانی را دلپذیرتر و در عین حال کارآمد تر سازیم.

آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت یا تحصیل

آلمانی تنها زبان رسمی آلمان نیست. کشورهای اتریش، لوکزامبورگ و سوئیس، آلمانی را به عنوان یکی از زبان های رسمی خود پذیرفته اند. حتی در هلند، فرانسه، ایتالیا و لهستان، می توانید کسانی را بیابید که با آنها به زبان آلمانی صحبت کنید. شکی نیست که دانشگاه های زیادی در آلمان، فرصت ادامه تحصیل به زبان انگلیسی را فراهم می کنند. بحثی در این نیست که ادامه تحصیل، با مبلغ صفر یورو شهریه در هر ترم، یک فرصت ایده آل برای شماست. اما یادگیری زبان آلمانی گستره ای بزرگتر از مراکز دانش در کشور آلمان را فراروی شما قرار می دهد. مراکز آکادمیک آلمان به دلیل کیفیت خارق العاده خویش، منجر به این شده اند که زبان آلمانی رتبه دومین زبان رایج علمی را به خود اختصاص دهد.

دوره های خصوصی، نیمه گروهی و آنلاین آموزش زبان آلمانی

در موسسه زبان های خارجی hseco متد Menschen (منشن) برای دوره های خصوصی و نیمه گروهی و آنلاین به عنوان متد پایه آموزش زبان آلمانی تدریس می شود که متدی استاندارد و مورد قبول موسسات آموزش عالی کشور آلمان می باشد. این متد با زندگی امروز بسیار نزدیک است و روز به روز محبوبیت بیشتری در موسسات مختلف آموزش زبان آلمانی پیدا می کند.

در دوره های آنلاین، تمامی امکانات کلاس های حضوری در اختیار شما قرار دارد و استاد به صورت زنده و مستقیم با زبان آموز / زبان آموزان در ارتباط است، منابع آموزشی را به اشتراک می گذارد و به تدریس سرفصل های مدون آموزشی می پردازد.

سنجش و بررسی
میزان پیشرفت شما

در کلاس های خصوصی آموزش آنلاین زبان در کنار اینکه سرعت کلاس و نحوه تعریف سرفصل و متد بر عهده زبان آموز می‌باشد، تمامی نظارت‌ها و سنجش‌هایی که در کلاس‌های نیمه خصوصی وجود دارند در این نوع از کلاس‌ها نیز اجرا می‌شوند. امتحانات و سنجش‌هایی متناسب با سطح‌تان برگزار می‌شوند تا بصورت تکمیلی در کنار تکالیف و آموزش‌های حرفه ای اساتید، تکمیل کننده مسیر یادگیری و آموزش بشوند و به شما در آمادگی برای شرکت در هرگونه آزمونی کمک نمایند.

کلاس هایی برای افراد
با ویژگی‌های گوناگون

برای زبان آموزان مبتدی و یا زبان آموزانی که در سطوح پیشرفته هستند، کلاس‌های متناسب با سطح‌شان در موسسه آموزش زبان های خارجی برنا برگزار می‌گردد. بسته به روحیه، ویژگی‌ها و اهداف زبان آموزان به گروه‌های 3 الی 5 نفره گروه‌بندی می‌شوند تا بتوانند علاوه بر یادگیری بهتر، شرایط راحت‌تری را در طول آموزش آنلاین خود داشته باشند.

کلاس‌های درس
مجازی و پویا

کلاس های آنلاین در محیط های مجازی با کاربری آسان برگزار می‌شوند و به زبان آموزان و اساتید این امکان را می‌دهند تا مانند یک کلاس حضوری با یکدیگر ارتباط متقابل و تاثیرگذار داشته باشند. این قابلیت بوسیله امکاناتی مانند سیستم چت، امکان ارتباط سمعی و بصری به همراه اشتراک گذاری تخته و مطالب آموزشی برای تمامی زبان آموزان منجر می‌شود تا شرکت کنندگان از تجربه آموزشی شخصی و پویا بصورت آنلاین لذت ببرند.

کلاس‌های زنده
در گروه‌های کوچک

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آموزش آنلاین زبان توسط اساتید مجرب و با سابقه ارائه می‌شوند و مدت زمان هر جلسه 120 دقیقه می‌باشد. تعداد زبان آموزان در این دوره‌ها بین 1 تا 5 نفر است تا تمامی افراد حاضر در کلاس بتوانند بیشترین میزان بهره‌بری را از کلاس داشته باشند. این دوره‌ها بسته به سطح زبان آموزان به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بهترین نتایج آموزشی ممکن را برای همه افراد شرکت کننده در دوره فراهم نمایند. در طول کلاس‌ها اساتید از تمام زبان آموزان دعوت می‌نمایند تا در کلاس مشارکت داشته باشند تا همه در کنار هم به رشد و یادگیری بپردازند.

 

دوره مبتدی
سطح A1-1

شیوه برگزاری: خصوصی | نیمه خصوصی | آنلاین
منبع آموزشی: Menschen A1/1

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس(واتس آپ) 09031306217 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *