دوره ارتقا و بهبود تناسب اندام ملیکا یار محمدی
ثبت نام دوره ارتقا و بهبود تناسب اندام

ثبت نام دوره ارتقا و بهبود تناسب اندام

ثبت نام دوره ارتقا و بهبود تناسب اندام

ورزش و تمرینات ورزشی باید در زندگی جزئی از کارهای روزمره و روتین زندگی ما باشند مثل غذا خوردن،درس خواندن و…و چه بسا که این فعالیت باعث تقویت؛ شادابی و سلامت جسم و روح بطور همزمان،بالا رفتن اعتماد به نفس و رضایت فرد از خویش خواهد شد.
به همین سبب تصمیم دارم با برگزاری کلاس های آنلاین بهبود تناسب اندام و برنامه نویسی چه در منزل چه در باشگاه های ورزشی (حتی برای کسانی که فرصت رفتن به باشگاه های ورزشی ندارند)گامی در جهت سلامت جامعه برای هموطنان عزیزم بردارم. 

دکتر گريشمن، باستان شناس فرانسوي درباره ورود آريانها هزار سال قبل از ميلاد مي‌‌گويد: اين سواران ايراني با زن، بچه و گله وارد شدند و مزيت تقسيم ناحيه را بمالک کوچک متعدد بدست آوردند و بيشتر آنان همره گروه سواران خود وارد خدمت امراي محلي گرديدند.

آريانها يکي از شعب مردمان هند و اروپايي بودند که شعبه اولي آنها بحساب مي‌‌آمدند. برخي از باستان شناسان معتقد هستند که ساکنين اوليه آريانها يا آرياييها در قسمت شرقي و جنوب شرقي دريار خزر بوده و برخي ديگر آنها را به مردمان قفقازيه که به قسمت‌هاي جنوبي خزر آمده‌اند نسبت مي‌‌دهند.

اينان مرداني بودند که از راه شمشير و به‌عنوان سرباز مزدود زندگي مي‌‌کردند ايشان سربازاني را تشکيل مي‌‌دادند که مي‌‌بايست يک روز جانشين امرائي بشوند که خود در خدمت ايشان بودند.

تاريخ مهاجرت آنها نيز بدرستي روشن نيست ولي بين دو هزار سال تا پانصد سال قبل از ميلاد اين قوم به سرزمين ايران آمده و افراد بومي و محلي را به جنوب برده اند.

بنابراين آريانها مردماني قوي، سلحشور و صحرا گرد بوده و کار عمده شان پرورش حيوانات اهلي و شکار و سواري و تيراندازي بوده است.

ورزش و تقويت قواي بدني و مهارت در جنگ و سواري و تيراندازي و راهپيمائي از اصول متداول اين مردم بوده است قومي که دائما در حال کوچيدن و منازعه با بومي‌هاي محلي بوده و بقهر و غلبه زمينها و کشتزارها را تصاحب مي‌‌کرده قطعا بايد چالاک و سلحشور و بردبار و قوي اندام باشند.

اين مردم بتدريج شهر نشين شده و ده و شهر و قصبه بوجود آورده‌اند از وقتيکه آريانها شهر نشين شدند هميشه مورد هجوم شعبه ديگر آريائيها – سکاها واقع شدند.

قبل از تشکيل دولت ماد، آريانها بشکل ملوک الطوايفي مي‌‌زيسته و رئيس هر خانواده با قدرت کامل خانواده را اداره مي‌‌کرد، و در مواقع جنگ يکي از رؤساي اين خانواده فرماندهي لشکر را بعهده مي‌‌گرفتند که بعدا مقام سلطنت از همين اختيارات بوجود آمد. در آن زمان هيچيک از امراء و سلاطين قدرت رئيس خانواده را تهديد نمي‌کردند.

از قرن نهم قبل از ميلاد سه تيره بزرگ آريائي در سرزمين ايران به حکومت رسيدند، در مشرق باختري ها، در مغرب مادها و در جنوب پارسها.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس(واتس آپ) 09031306217 در تماس باشید.

 

اندازه گیری ها
توجه: تمامی اندازه گیری ها در صبح و با معده و روده خالی انجام شود.

عکس ها کمتر از یک مگابایت باشند
برای کاهش حجم عکس متوانید یک اسکرین شات از عکس بگیرید و فایل اسکرین را ارسال نمایید.
عکس ها تمام قد و با لباس جذب باشد.
ارسال عکس اختیاری می باشد و به تشخیص درست آنالیز کمک میکند.+’,”name_family”:{}’
+’}’).show();
</script>

14 دیدگاه برای “ثبت نام دوره ارتقا و بهبود تناسب اندام

    1. از طریق فرم ثبت نام ثبت نام کنید و مشخصاتتون رو وارد کنید در یک تایم به صورت آنلاین ورزش شروع میشود و متناسب با مشخصات فردیتون برنامه ورزشی و تغذیه داده میشود.

    1. سلم وثتتون بخیر به دلیل حجم بالای عکستون هست برای کاهش حجم عکس یدونه اسکرین شات بگیرید و فایل اسکرین شدرو ارسال نمایید.

  1. خانم یارمحمدی یه مربی با تجربه خیلی بالا .اخلاق عالی و کلا دوست داشتنی .خیلی راضی هستم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم براتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *